نتایج جستجو برای عبارت :

شاهتره

شاهتره

شاهتره یک گیاه یک ساله و علفی از خانواده Fumariaceae است و ارتفاع آن به 30 تا 70 سانتی‌متر می‌رسد. منشأ شاهتره مراکش و شبه جزیره ایبری است. پراکندگی شاهتره در آسیا، اروپا و آفریقا است؛ این گیاه در بخش بزرگی از هند تا ارتفاع 2438 متری هیمالیا، بلوچستان، افغانستان، ایران و مغولستان توزیع می شود. در زبان عربی به آن šāhtaraj و در زبان هندی Shahtrah یا Pitpapra می‌گویند.

خواص شاهتره

تنظیم قند خون

اثرات هایپوگلایسمی (کاهش دهنده قند خون) عصاره متانول
درمان سکته مغزی در طب سنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما باید توجه داشت که این روش، تنها با یک بار استفاده کارساز نبوده و می بایست با مشورت یک پزشک متخصص و به صورت مستمر تا کنترل بیماری پیگیری شود. درمان سکته مغزی با طب سنتی با چند روش امکان پذیر است که از مهمترین آن ها می توانیم به درمان سکته مغزی در طب سنتی با روش گیاهان دارویی و یا زالو درمانی اشاره کنیم. در ادامه اما دقیق تر درباره هر یک از این روش ها صحبت خواهیم کرد.درمان سکته مغزی در
پاکسازی کبد یعنی قرار گرفتن در مسیر مخالف بیماری ها و موافق سلامتی و شادابی. جدی بگیرید، این جملات شعار و یا جملات تبلیغاتی نیستند بلکه حقایقی همولاکس هستند که باید به شدت در دنیای امروز که مواد غذایی حامل مواد شیمیایی هستند از آنها استفاده کرد.
پاکسازی کبد را درخانه انجام دهید، بهترین قرص سم زدایی کبد میوه هایی را بشناسید که کبد را تمیز می کنند. با عرقیات و گیاهانی آشنا شوید که سمزدایانی عالی برای کبد چرب هستند و با چند معجون در چند روز کبد
نام : شاهتره
کد : 64646546
باز کننده گرفتگی های کبد تقویت کننده معده‌، تصفیه کننده خون و کبد‌، اشتها آور ضد جوش و لک ، مفید جهت یرقان و زردی و خارش بدن
توضیحات :
باز کننده گرفتگی های کبد
تقویت کننده معده‌، تصفیه
کننده خون و کبد‌، اشتها آور
ضد جوش و لک ، مفید جهت
یرقان و زردی و خارش بدن

چند روز نبودم؟!....خیلییی:))
یکی دو هفته که خونه رو آماده میکردیم و خرید میکردیم که مامان بابا از مکه بیان،یه هفته هم که اومده بودن و همه ش اونجا بودیم،امشبم سوغاتی ها رو گرفتیم و اومدیم خونه و تامااام:)))
الان احساس میکنم زندگی به حالت عادی برگشته و میتونم از اول یه زندگی جدید شروع کنم چون این چهل ،پنجاه روز واقعا هیچی سرجای خودش نبود:))
خب ،اولین کاری که دوست دارم انجام بدم اصلاح رژیم غذاییمه
یه مدت بود حس میکردم الکی سرم گیج میره و سرحال نیستم،
جلوگیری از ریزش مو با روشی معجزه آسا
ریزش مو ممکن است دراثر عوامل طبیعی یا غیرطبیعی باشد
عوامل طبیعی ریزش موعبارتنداز:
پیری :پیری یکی ازعوامل مهم وطبیعیه ریزش مو به شمار می آیدارثی:در خانوادگی که پدریامادر دچارطاسی ویا کم مویی باشند،معمولا فرزندان ان خانواده هم دچار کم مویی هستند
عوامل غیر طبیعیه ریزش مو عبارتنداز:
غم واندوه:غم غصه زیاد وفشار های شدید روحی انقدر دروضع مو مؤثرندکه میتوانند در مدت زمان کوتاهی منجر به ریزش شدید یاسفید شدن ان
جمعه 9/12/98
جمعه‌ها قرار هشت صبح تعطیل است؛ اما بلند می‌شوم؛ به تنهاییم نیاز دارم می‌روم سراغ آشپزخانه و یاعلی! رتَق و فَتَق!
همسرم خونسرد، پسرم خوشحال و دخترم بیخیال و مشغول؛ اما عضو شدیدا مثبت‌اندیش خانواده که منم از خودم فراری آنهم به کجا؟ آشپزخانه آنهم کی؟ صبح جمعه وقتی همه خوابند.
کرونا انگار همه ما را شکافته و پشت و رو کرده‌است (درست است که فقط شانزده جلسه کلاس خیاطی رفته‌ام اما رویکرد شخصیم در خیاطی، بازآفرینی و ری‌دیزاین است!)
صدرا
5 خاصیت فوق العاده کاسنی
خواص کاسنی (Chicory) شامل درمان آکنه، تصفیه کننده خون، تقویت کننده قلب، کبد، کلیه، معده و سلامت چشم است. به آن گیاه جادویی نیز گفته می شود.

گیاه دارویی کاسنی ، گیاهی با گل‌های آبی است که بیشتر در فصل بهار رشد می‌کند و در هوای مرطوب نیز رشد آن دوچندان می‌شود.
برگ تازه کاسنی حاوی ویتامین «ث» فراوان بوده و از این رو مصرف آن التهابات لثه را که ناشی از کمبود این ویتامین است، بهبود می‌بخشد. برای بهبودی لثه تحلیل رفته، مالید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت سریال پوست شیر